Meist

Minu nimi on Igor, olen Paperplane veebistuudio asutaja. Olen enam kui 10 aastat loonud veebilehti ja internetipoode ning reklaaminud ja müünud internetis kaupu.
Veebilehtede loomise ja internetireklaamide seadistamise teekonda alustasin 2012. aastal. Seejärel sain töötukassast toetus alustavale ettevõtjale ja avasin oma esimese ettevõtte www.bodylab.ee. Vajasin veebilehte ja otsustasin selle ise teha. Lugenud läbi kaks käsiraamatut ja kulutanud kaks nädalat, oli mu esimene veebileht valmis.
Kuigi veebileht oli viimistlemata ja vildakas, tõi see mulle siiski kupongiveebilehtedelt kliente. Klientide arvu suurendamiseks hakkasin uurima internetireklaami: Google Adwords ja Facebook. Tutvusin ka mõningate käsiraamatutega ja otsustasin hakata reklaamima. Aga siin pidin pettuma. Esimesel päeval kulutasin üle 200 euro ega saanud ühtegi avaldust! Vaatamata põhiseadistustele kulus reklaamile rohkem raha kui klientidelt sain.
Siis otsustasin uurida internetireklaami palju sügavamalt, sest kaalul oli minu ettevõtte saatus! Seetõttu tegin veebilehte rohkem kui 5 korda ümber ja seadistasin reklaami selliselt, et reklaami investeeritud 1 euro eest sain 10 eurot müügitulu.
Õppinud looma müüvaid veebilehti ja tegema reklaami, otsustasin oma oskustega raha teenida ja hakkasin müüma Hiina kaupu üheleheküljeliste veebilehtede kaudu. Olen loonud üle 50 üheleheküljelise veebilehe ja müünud üle 40 000 toote Eestis, Lätis ja Soomes.
Õppinud mõningaid tooteid kasumlikult müüma, otsustasin oma teadmised süstematiseerida ja lõin oma veebipoe www.looduspood.ee, mida siiani arendan.
Selle 10 aasta jooksul olen läbinud pika ja raske veebilehtede loomise, reklaami seadistamise ja kaupade internetis müümise teekonna. Kogemusi sain katse ja eksituse meetodil, investeerides oma raha reklaami. Viimase 5 aasta jooksul olen ainuüksi Facebookis kulutanud üle 25 000 euro.
Töötan ka disainerite ja copywriter´itega, kui veebileht vajab mittestandardset visuaalset lahendust. Veebilehtede loomine ja internetireklaam pole minu jaoks lihtsalt töö, vaid looming. Mulle meeldib sellega tegeleda ja nii otsustasingi avada oma veebistuudio, et jagada kogemusi ja materjale.