Veebilehtede loomine ja optimeerimine

  Veebidisainistuudio Paperplane

  MIKS VALIDA MEID?​

  TÕHUSUS

  Veebilehti luues keskendume peamisele: veebileht peaks olema kasutusmugav ja tooma omanikule kasumit.

  TÄPNE ANALÜÜTIKA
  Teatud märksõnade poolest peab veebileht olema Google’is kõrgeimal positsioonil. Selleks kasutame täpseid ja kalleid analüüsiteenuseid nagu Serpstat ja Ahrefs.
  ETTEVÕTLUSKOGEMUS
  Meie meeskond on müünud internetis ​​kaupu ja teenuseid alates 2012. aastast. Oleme kursis väikeettevõtete probleemidega ja teame, kui oluline on see, et reklaami investeeritud eurod tasuks end ära ja tooks uusi kliente.
  ARMASTUS TÖÖ VASTU
  Armastame oma tööd ja püüdleme selle poole, et igal meie loodud veebilehel oleks läbimõeldud struktuur, stiilne disain, ühtlane ja korralik küljendus.

  veebilehe loomine: KUIDAS ME TÖÖTAME​

  1. TUTVUMINE, PLANEERIMINE JA ÜLESANNETE PÜSTITAMINE

  Kõigepealt täidab klient briifi, mis aitab tal oma mõtteid kujundada ja otsustada, millist veebilehte ta soovib. Seejärel vajadusel korraldame isikliku kohtumise või konsultatsiooni Skype’i vahendusel ja arutame üksikasjad läbi.

  2. LEPINGU ALLKIRJASTAMINE JA DOMEENI REGISTREERIMINE

  Kui eesmärgid ja ülesanded on läbi räägitud, saadame tellijale lepingu ja ettemaksu arve summas 50% projekti maksumusest. Pärast lepingu allkirjastamist ja makse laekumist asume veebilehte looma. Registreerime domeeni, ostame serveri teenuseid, registreerime e-posti, FTP ja paigaldame veebilehele tarkvara.

  3. VEEBILEHE SISU, DISAIN JA KÜLJENDUS

  Veebilehe sisu kvaliteet mõjutab otseselt selle reitingut. See on üks olulisemaid etappe ja selle edukus sõltub tellija ja agentuuri koostööst. Oluline on, et tellija esitaks kvaliteetsed fotod, videod ja hea copywriter´i tekstid. Kui sellega on probleeme, siis saab eraldi tasu eest meilt tekste tellida.
  Kui olete veebilehe struktuuriga otsusele jõudnud ja kogunud vajaliku sisu, liigume disaini juurde. Veebileht disainitakse tellija soovide kohaselt. Arutame ettevõtte stiili, värvigammat, vaatame teiste, kliendile meelepäraste veebilehtede näiteid. Pärast veebilehe disaini kinnitamist asume veebilehte küljendama.

  4. VEEBILEHE OPTIMEERIMINE, REKLAAMIMINE JA ÜLEANDMINE

  Kui veebileht on valmis, lisame päised, kirjeldused ja võtmesõnad. Optimeerime veebilehel olevad kujutised ja lingid. Seadistame vajaduse korral kontekst- ja sihitud reklaami. Avame veebilehe otsingumootoritega indekseerimiseks, ühendame tööriistad statistika kogumiseks ja veebilehe analüüsimiseks. Saame tellijalt makse teise osa ja anname talle veebilehe üle.

  5. KOOLITUS

  Veebilehte üle andes vajadusel koolitame tellijat: näitame, kuidas kasutada juhtpaneeli, lisada uusi lehekülgi, artikleid või tooteid poodi, jne.

  TAGASISIDE​

  Võta meiega ühendust!